Jacek Kusiak w Arce Gdynia

W dniu dzisiejszym kontrakt z I ligową Arką Gdynia kontrakt podpisał Jacek Kusiak. Jest to już piąty zawodnik, który po spadku Gryfa opuszcza Wzgórze Wolności. W sparingu z Olimpią Elbląg w drużynie (wg. strony oficjalnej) testowanych było sześciu zawodników, jednak jak zwykle w takim przypadku nie poznaliśmy wszystkich ich danych, na pewno wśród nich jest Dawid Patelczyk z Arki II Gdynia. Pozostałe ruchy kadrowe Gryfa prezentujemy poniżej.

Transfery lato 2014.

Do klubu na pewno dołączyli: Grzegorz Gicewicz (powrót z wypożyczenia Drawa Drawsko), Jacek Wicon i Krzysztof Wicki (obaj Wikęd Luzino).

Z klubu odeszli: Paweł Brzuzy (Arka Gdynia), Maciej Szlaga (Bałtyk Gdynia), Rafał Siemaszko (Chojniczanka), Łukasz Pietroń (Olimpia Elbląg), Jacek Kusiak (Arka Gdynia).